Áprilisi versenyeredményeink

Történelem verseny 5-6. évfolyam


toriverseny6.jpg

 


5. évfolyam

1. helyezett:       Hérák
                            Csapó Zselyke Zsanett
                            Ferenczy Leona Lili
                            Kecsedi Fanni Emma

2. helyezett:       Sádizó
                            Nagy Sára
                            Görög Diána
                            Nádudvary Zorka

3. helyezett:       Trójai Falovak                         Olümposzi Istenek         (holtverseny)
                            Windisch Regina                     Dömötör Orsolya Luca
                            Farkas Emma                           Mátrai Miriam Liliána
                            Bóka Júlia Bella


6. évfolyam

1. helyezett:       Okos hülyék

                            Katona Anna

                            Kohánszky Lilien

                            Punka Dóra

 

2. helyezett:       Marost Gyarmatosító Armandiaiak

                            Maroskövi Patrik

                            Szőke Armand

                            Gyarmati Levente

 

3. helyezett:       Spártaiak

                            Horváth Szonja
                            Henn Rozália

                            Bóka Laura

 

7. évfolyam

 

toriverseny7.jpg

1. helyezett:       Vikingek

 

                            Windisch Laura 7.a

                            Szalay Bíborka 7.a

                            Kopácsi Vilmos 7.a

 

2. helyezett:       Triumvirátus

                            Érsek Balázs 7.b

                            Szemérdi Gábor 7.b

                            Dörnyei Bendegúz

 

3. helyezett:       W Team

                            Illés Adrián 7.b

                            Horváth dávid 7.b

                            Csereklyei Zsombor 7.b

 

8. évfolyam

toriverseny8.jpg

 

1. helyezett:       Milky Way

                            Hamar Borbála 8.c

                            Zemen Hanka 8.c

                            Kis Janka 8.c

 

2. helyezett:       MSM Magyar-Svéd Monarchia

                            Rózsa Csenge 8.a

                            Henn János 8.a

                            Horváth Romeo 8.a

 

3. helyezett:       Ré-Ma-Lu

                            Szekeres Maja 8b

                            Szöllősi Réka 8.b

                            Szöllősi Luca 8.b

 

Körzeti atlétikai verseny eredményei

 

atletika1.jpg


1. helyezett        Hainer Nikolett           III. korcsoport          lány           kislabdahajítás

2. helyezett        Hainer Nikolett           III. korcsoport          lány           magasugrás

3. helyezett        Gersics Lara                III. korcsoport          lány           magasugrás

 

4. helyezett        Bóka Laura                 III. korcsoport          lány           magasugrás

2. helyezett        Bóka Laura                 III. korcsoport          lány           4*100 m váltó

                            Farkas Emma            

                            Gersics Lara
                            Hainer Nikolett

2. helyezett        Szaraka Balázs          III. korcsoport          fiú              kislabdahajítás

2. helyezett        Falaki Dorottya           IV. korcsoport         lány           magasugrás

4. helyezett        Tóth Vanda                 IV. korcsoport         lány           magasugrás

5. helyezett        Tóth Stella                   IV. korcsoport         lány           magasugrás

2. helyezett        Tóth Vanda                 IV. korcsoport         lány           4*600 m váltó

                            Tóth Stella
                            Bernát Anna

                            Nagy-Székely Éva

1. helyezett        Banicz Buda               IV. korcsoport         fiú              4*1000 m

                            Henn János

                            Kuti Péter

                            Szarka László Kevin

 

atletika2.jpg

 

XXXII. Herman Ottó Országos Biológiai Verseny megyei fordulója
2021-2022. tanév


2. helyezett:       Tóth Boglárka             7.a osztályos tanuló

tothbogi.jpg

 

XXX. Teleki Pál Országos Földtan-Földrajz Verseny megyei fordulója
2021-2022. tanév


7. évfolyam


7. helyezett:       Windisch Laura          7.a osztályos tanuló

8. helyezett        Gyarmati Ferenc        7.a osztályos tanuló

8. évfolyam

7. helyezett:       Gál Miklós                   8.b osztályos tanuló

8. helyezett:       Henn János                8.a osztályos tanuló

9. helyezett:       Kiss Janka                  8.c osztályos tanuló

 

telekipal.jpg

 

A Föld napján rendezett öko-vetélkedő csapatainak eredményei

  foldnapja.jpg

 Föld napja témakörben 89%-os eredményt értek el:

7.a

„Spártaiak” csapata„Védd a Földet” csapat
„A megmentők” csapat
„Környezetvédők” csapat

 

 A Föld témakörben 85%-os eredményt értek el:

„Spártaiak” csapat

 8.b „Kukamanók” csapata
8.a Szélmalmok” csapata

 8.b „Virágok” csapata

Az energia témakörben 93%-os eredményt érték el:


8.b „Gázok” csapata
8.b „Kukamanók” csapata
7.a „Spártaiak” csapata

  Diákolimpia  Sportlövészet

2. helyezett:       Rusznyák Áron          5.b osztályos tanuló            megyei forduló

 Veszprém Megyei Angol Nyelvi Verseny

 1. helyezett:       Pápai Panna              8.c osztályos tanuló            megyei forduló

 Az 5. évfolyamban:

  7. helyezett:     Csapó Zselyke 5.b
11. helyezett:     Mátrai Miriam Liliána 5.a

15. helyezett:     Dömötör Orsolya 5.b

A 6. évfolyamban:

  6. helyezett:     Kalu Agwu Amanda 6.a

  7. helyezett:     Pethő Flóra 6.b

10. helyezett:     Katona Anna 6.b

 

MatekÁsz verseny

5. helyezett:       Földi Anna                  2. osztályos tanuló

                            Felkészítő tanár:         Horváthné Nyikovics Mónika

 

alsosmatek.jpg

 

 Alsós versmondó verseny

 Az 1. évfolyam helyezettjei:

versmondo1.jpg

1. helyezett:       Dobos Maja 1.b
2. helyezett:       Sági Mira 1.a

3. helyezett:       Szalay Levente 1.a

                            Felkészítő tanárok:    Boros Mária Nóra és Farkasné Kiss Csilla

A 2. évfolyam helyezettjei:

versmondo2.jpg

1. helyezett:       Katona Péter 2.b
2. helyezett:       Bagoly Marcell 2.b

3. helyezett:       Földi Anna Réka 2.a

 Felkészítő tanárok:    Hadáné Ujhegyi Berill és Gáspárné Kovács Magdolna

 Füred - Köszöntő vers,- és prózamondó verseny 3-4. évfolyam
iskolai forduló

A 3. évfolyam helyezettjei:

 

versmondo3.jpg

1. helyezett:       Gáspár Imre Zsolt 3.b

2. helyezett:       Hári Gergő 3.a

3. helyezett:       Ferencz- Számely Boróka 3.a

                            Felkészítő tanárok:    Barthné Gál Márta és Nagy Mariann

 

 A 4. évfolyam helyezettjei:


versmondo4.jpg

 
1. helyezett:       Horváth Dominik 4.a

2. helyezett:       Karsai Alíz 4.b

3. helyezett:       Bazsó Anna Borbála 4.b

 

A 4. évfolyam helyezettje próza kategóriában:

1. helyezett:       Katona Zita 4.b                         

 

                            Felkészítő tanárok:    Makkos Eszter és Schmidt Gabriella

 

 Német területi verseny

 

nemet1.jpg

 

A 3-4. évfolyam helyezettjei:

 
 

 

1. helyezett:       Katona Zita 4.b
2. helyezett:       Szatmári Alíz 4.b

 

 Az 5-6. évfolyam helyezettje:

Különdíj:            Mátrai Miriam Liliána 5.a osztályos tanuló

 

Megyei Diákolimpia Atlétikai Verseny

 atletika2.jpg

 

1. hely           4x1000 m-s váltó     IV. korcsoport           fiú

/országos döntőbe jutottak/

 Banicz Buda
Henn János
Kuti Péter
Rauch Martin

6. hely           magasugrás             III. korcsoport            lány

Hainer Nikolett

9. hely           kislabdahajítás         III. korcsoport            lány

 Hainer Nikolett

Megyei Diákolimpia Sportlövészet

 

2. hely           nyíltirányzékú légpuska 20 lövéses verseny    III.-IV. korcsoport      fiú

 /országos döntőbe jutott/

 

Márciusi versenyeredményeink

FUNtastic – megyei angol nyelvi verseny


5-6. osztályos korcsoport

  1. helyezett

Csapattagok:       Asztalos Áron

                             Farkas Emma

                             Bóka Laura

                             Katona Anna

er03319.jpg

7-8. osztályos korcsoport

  1. helyezett

Csapattagok:        Bernát Anna

                             Tóth Boglárka

                             Horvath Romeo Zolta

                             Pápai Panna

er033110.jpg

Fizika verseny – iskolai forduló

7. évfolyam

  1. helyezett         Horváth Ákos
  2. helyezett         Csaby Klaudia
  3. helyezett         Gyarmati Ferenc
er03313.jpg

8. évfolyam

  1. helyezett         Henn János
  2. helyezett         Rózsa Csenge
  3. helyezett         Sörös-Teszéri Kristóf
er03314.jpg

Diákolimpia - Kézilabda 2021/22. tanév megyei döntő – fiú

III. korcsoport

III. helyezés        Antal Márk

                             Éberhardt Alex Gábor

                             Horváth Dominik

                             Minarics Ádám

                             Móré Simon

                             Nagy Balács

                             Ocskai Olivér Richárd

                             Punk Dominik

                             Szaraka Balács

                             Szőke Armand Domonkos

er033115.jpg

 

"Tiszán innen, Dunán túl" Országos Népdaléneklési Minősítő Verseny megyei döntő

 

II. korcsoport, kisegyüttes kategória

KIEMELT ARANY minősítés

Bóka Laura Anna 6. b

Konrád Lili Katalin 7. a

Mihály Regina 7. a

er033113.jpg

 

Diákolimpia - Röplabda 2021/22. tanév megyei döntő – lány

IV. korcsoport

V. helyezés                 Bernát Anna

                                   Falaki Dorottya

                                   Horváth Dorka

                                   Katona Hanna

                                   Mészely Lelle

                                   Nagy Zsanna

                                   Pálfi Boglárka

                                   Prazsák Virág Helena

                                   Szabó Regina

                                   Szommer Boglárka

                                   Tóth Boglárka

                                   Tóth Eszter Erzsébet

er033114.jpg

Diákolimpia - Kézilabda 2021/22. tanév megyei döntő – fiú

IV. korcsoport

V. helyezés           Bruckner Mátyás

                             Gyarmati Ferenc

                             Kuti Péter

                             Löwenberger Levente

                             Mlinarics Ádám

                             Ocskai Olivér Richárd

                             Punk Dominik

                             Szaraka Balázs

                             Szarka László Kevin

                             Szőke Armand Domonkos

er033116.jpg

Diákolimpia – Torna „B” kategória – lány csapat 2021/22. tanév országos elődöntő

I. korcsoport

V. helyezés           Chrapó Csenge

                             Flieg Johanna

                             Görög Miranda

                             Kuti Eszter

                             Sárdi-Madouche Sabrina

                             Szőke Jázmin

er033117.jpg

 

Matematika verseny – 4. évfolyam

1. helyezett     Karsai Alíz 4.b

2. helyezett     Hamar Balázs 4.a

3. helyezett     Horváth Lilian Sára

er033121.jpg

Matematika háziverseny 3. évfolyam

1. helyezett     Lengyel Lili Anna 3.a

2. helyezett     Hári Gergő 3.a

3. helyezett     Ferencz-Számely Boróka 3.a

er033122.jpg

Magyar nyelvi háziverseny – 4. évfolyam

1. helyezett     Karsai Alíz 4.b

2. helyezett     Horváth Dominik 4.a

3. helyezett     Ruska Zsófia 4.a

er033120.jpg

Magyar nyelvi verseny – 3. évfolyam

1. helyezett     Lengyel Lili Anna 3.a

2. helyezett     Dömötör Gergő 3.b

                        Kovács Kristóf 3.b

3. helyezett     Gáncs Kincső 3.a

er033121.jpg

A Székesfehérvári POK által szervezett Veszprém Megyei Angol Nyelvi Verseny iskolai fordulójának eredményei:

 

7. évfolyam:

1. helyezett: Tóth Boglárka 7. a

2. helyezett: Pálfi Boglárka 7. a

3. helyezett: Bernát Anna 7. a

 

8. évfolyam:

1. helyezett: Pápai Panna 8. c

2. helyezett: Asztalos Levente 8. b

3. helyezett: Hári Bence 8. b

 

Februári versenyeredményeink

Tanulmányi versenyek szempontjából is mozgalmas volt a február. Sok diákunk kapott elismerő oklevelet eredményes szerepléséért.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2021-2022.

Iskolai forduló

 

Végeredmény:

 

5. évfolyam:

 

1. Farkas Emma            90 pont

2. Bóka Júlia                 87 pont

Szemesy Patrik            87 pont

4. Édes Regő                 85 pont

5. Asztalos Áron           75 pont

6. Dömötör Orsolya      72 pont

7. Finta Zsombor          70 pont

8. Nagy Balázs             62 pont

 

6. évfolyam:

 

1. Bóka Laura               78 pont

2. Katona Anna            72 pont

3. Punka Dóra               65 pont

4. Szabó Ágoston          55 pont

5. Kohánszky Lilien      53 pont

6. Horváth Szonja         27 pont

 

7. évfolyam:

 

1. Bernát Anna             95 pont

2. Szalay Bíborka                  91 pont

3. Gyarmati Ferenc       81 pont

4. Pósán Regina            75 pont

5. Dörnyei Bendegúz     71 pont

6. Tóth Boglárka           65 pont

7. Kopácsi Vilmos        64 pont

8. Horváth Ákos           51 pont

9. Mihály Regina                    48 pont

10. Windisch Laura       46 pont

11. Kóvári Kitti            33 pont

12. Tóth Martin            31 pont

 

8. évfolyam:

 

1. Asztalos Levente       92 pont

2. Banicz Buda              87 pont

Hári Bence                     87 pont

4. Bruckner Mátyás      70 pont

5. Petrovics Kevin        45 pont

 

eredmeny1.jpg

eredmeny2.jpg

eredmeny4.jpg

Sakkpalota levelező verseny

 

februári forduló

 

2. évfolyam

 

1. Barabás Hédi                                 45 pont

2. Földi Anna Réka                            43 pont

    Zana Norina                                   43 pont

3. Bagoly Marcell                               41 pont

4. Szűcs Hunor                                   39 pont

5. Korompai Noel                               38 pont

6. Vaczola Maja                                 36 pont

7. Novák-Nász Noel                           35 pont

8. Somssich Anna Zsófia                   28 pont

9. Csernyei Lili Boglárka                   23 pont

10. Chrapó Csenge                             22 pont

11. Karádi Zoé                                   21 pont

 

3. évfolyam

 

1. Dömötör Gergő Károly                  38 pont

2. Nagy Alexandra Hermina              37 pont

3. Lengyel Lili Anna                          33 pont

4. Ferencz-Számely Boróka               23 pont

 

4. évfolyam

 

1. Major Emma                                  58 pont

2. Szatmári Alíz                                 55 pont

3. Horváth Lilian Sára                       54 pont

4. Bazsó Anna Borbála                      49 pont

5. Pőcze Emese Borbála                    47 pont

6. Rózsahegyi Regina                        42 pont

7. Horváth Milos                                18 pont         

 

eredmeny3.jpg

 

Sikeres tornászaink

 

tornaszok.jpg

Diákjaink ötödik helyen végeztek a Torna Diákolimpia országos elődöntőjén.

A csapat tagjai:

  1.       Chrapó Csenge 2.b.
  2.     Flieg Johanna 2.a.
  3.       Görög Miranda 2.b.
  4.       Kuti Eszter 2.b.
  5.       Sárdi-Madouche Sabrina 1.b.
  6.       Szőke Jázmin 2.a.

 

 

 

 

 

 

KÖRZETI MEZEI FUTÓVERSENY

BALATONFÜRED, 2021.10.14.

 

I.kcs lány egyéni

1. helyezett Péley Hanna

2. helyezett Édes Zselyke

 

I.kcs lány csapat

2.hely

Péley Hanna

Édes Zselyke

Mayer Melina

Szőke Jázmin

 

II.kcs lány csapat

3. hely

Bóka Júlia

Gancza Katinka

Kecsedi Fanni

Borbély Hanna

Koronczai Rebeka

 

IV.kcs fiú csapat

2.hely

Rauch Martin

Érsek Balázs

Gyenis Zoltán

Illés Adrián

Henn János

Király Bence

Bíró Gergő

Hári Bence

 

 

2.jpg

4.jpg

5.jpg

3.jpg

1.jpg

 

FUT A FÜRED 2021.09.23.

7-8. OSZTÁLY
1. Szarka László Kevin 6.
3. Virágh Patrik 7.
4. Rauch Martin 8.
TIHANY TROPHY  CROSS TEREPFUTÁS
ALSÓS LÁNYOK
1.Péley Hanna 3.b
KÖZTÁRSASÁG KUPA Veszprém, 2021.09.28.
Súlylökés
1. Szaraka Balázs 7.
5. Ifju Anna 8.
7. Kathy Bence
Kislabdahajítás
3. Sztojka Attila 6.a
6. Illés Adrián
8. Rauch Martin
60 m futás
2010
7. Bóka Júlia
8. Farkas Emma
2009
8. Hamar Sára
4x100 m váltó
2010
2.hely
Hamar Sára
Bóka Laura
Gersics Lara
Szabó Eszter
3.hely
2009
Kecsedi Fanni
Nádudvari Zorka
Bóka Júlia
Farkas Emma
3.hely
2008
Nagy-Székely Éva
Falaky Dorottya
Szabó Regina
Rózsa Csenge
3.hely
2007
Rauch Martin
Király Bence
Hári Bence
Kathy Bence
4. hely
2008
Banicz Buda
Virágh Patrik
Sztojka Attila
Szarka László

3.jpg

4.jpg